sims 4

Jeśli uwielbiasz konstruować w Simach, to ta paczka jest obowiązkowa. Pakiety rozszerzeń dostarczają zasadniczo najwięcej funkcji i są najdroższe, kosztują 189 zł. Wątki dyskusyjne mogą być zamknięte w dowolnym momencie według naszego uznania.

sims 4W grze można kontrolować Ponurego Kosiarza. Będziesz mógł dodać go do swojej rodziny, jeśli ktoś inny umrze. Z włączonymi cheatami, być może można wprowadzić następujące kody z konsoli dla odpowiednich efektów jak motherlode. Podczas gdy ich funkcje są ograniczone, obiekty dekoracyjne mogą pozwalać na konstruowanie partii dokładnie tak, jak chcesz. Wyszukiwanie zaprezentuje ci inwentaryzację prawie każdego obiektu w sporcie, który zwykle jest zablokowany dla uczestnika.

Simowie 4 pojawili się po raz pierwszy na Gamescom 20 sierpnia 2013 r. (14:00 UTC) oraz dponownie 22 sierpnia 2013 r. (15:00 UTC) pokazują demo gry. The Sims 4 zachęca graczy do personalizacji swojego świata za pomocą nowych i intuicyjnych instrumentów, dając im jednocześnie moc bez wysiłku dzielenia się swoją kreatywnością z przyjaciółmi i fanami.

sims 4Praca w niepełnym wymiarze godzin jest teraz dodatkowo dostępna dla dorosłych, a nie tylko dla nastolatków. Dziwny plansza pracy jest teraz w grze, pozwalając Simom zarobić, służąc naszym sąsiadom.

Nie promujemy ani nie wypożyczamy Twoich prywatnych danych na 3 imprezy. Sprawdziliśmy wszystkie zasady naszej polityki promocyjnej, aby upewnić się, że są one zgodne ze wszystkimi obowiązującymi przepisami dotyczącymi prywatności informacji i korzystnymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa informacji. Użytkownicy mogą zrezygnować z korzystania z pliku cookie DART odwiedzając politykę prywatności Google w zakresie reklamy i materiałów sieciowych. Reklamodawcy, jako dystrybutorzy trzeciego święta, używają plików cookie w celu zebrania wiedzy demograficznej i wykorzystania ich do wyświetlania reklam na naszej stronie internetowej.

W dniu 22 marca 2016 r. poprawka uruchomiła Jasmine Holiday z Spring Challenge i Growfruits. 4 lutego 2016 roku patch wprowadził obraz Tragicznego Klauna, ogrodnika NPC, aspiracje Grillowanego sera i cechę kleptomanii. Dodano dodatkowo 6 nowych gadżetów z Halloween.