Niezawodna funkcjonalność iOS za niższą cenę

Nie daj się zwieść iPhone 8 nazwa oszukać – ma on bardzo dużo z iPhone 7S, stopniowe uaktualnienie na 4,7-calowym iPhone 7 z kilkoma dodatkami tu i tam, ale nic tak naprawdę wow you obok innych smartfonów w 2018 roku.

ZA +iphone xs

Ładowanie bezprzewodowe jest przydatne.
Szklany tył jest przyjemny w dłoni.
Świetny aparat

PRZECIW –

Ograniczona aktualizacja za pomocą telefonu iPhone 7
Klasyczny nudny kształt
Bateria wystarcza tylko na jeden dzień.

Aktualizacja: jeśli kochasz swoje iPhone’y 8, lub rozważasz ich zakup, pakiet jest o wiele bardziej kuszące teraz, gdy iOS 13 jest za rogiem.

iphone 8Najnowszy system operacyjny Apple, który będzie dostępny dla iPhone’a 8, wnosi wiele nowych funkcji, takich jak tryb ciemny i zakres zwiększenia prędkości aplikacji, dzięki czemu można w pełni wykorzystać możliwości telefonu iPhone.

Aby uzyskać wszystkie informacje wewnętrzne na temat systemu iOS 13, w tym wszystkie jego funkcje i kiedy będzie on dostępny, sprawdź teraz nasze pokrycie iOS 13.

 

Telefon iPhone 8 firmy Apple nie był nawet najlepszym telefonem z systemem iOS, gdy go wypuszczono, ale nadal jest to solidny wybór pod względem funkcjonalności i szybkości, a tradycyjny przycisk domowy zawiera łatwy w użyciu dotykowy czujnik linii papilarnych. Krótko mówiąc, jest tak samo potężny jak iPhone X przy znacznie niższych kosztach.

Jeśli szukasz teraz najlepszego iPhone’a, rozważ flagowy iPhone XS i iPhone XS Max (a także nieco tańszy iPhone XR) – ale bądź ostrzeżony. Są one bardzo drogie i nie ma znanego przycisku domu lub skanera linii papilarnych, co oznacza, że będziesz musiał polegać na identyfikacji twarzy dla danych biometrycznych.

The 8 jest dziedzictwem iPhone przez i przez: jeśli posiadasz słuchawkę Apple od iPhone 6, będziesz dokładnie wiedzieć, co dostajesz z tego smartfonu. Nie było zbyt wiele zmian w stosunku do poprzednich modeli, ale dla niektórych, że jest to bonus.

iPhone pesymiści i fani Android (czasami ci sami ludzie) będzie szybko zwrócić uwagę na pozornie niewielkie przyrostowe aktualizacje na iPhone 7 2016, ale dla tych z iPhone 6S lub wcześniej, to mniej problemu – zwłaszcza z 8’s mocniejszy chipset.

Chociaż nie może oferować dużo nad swoim bezpośrednim poprzednikiem, iPhone 8 ma wystarczająco dużo o nim, aby uczynić go ekscytującym uaktualnieniem dla tych, którzy mają starsze telefony iPhone. To również uruchamia nowe oprogramowanie iOS 12 bez żadnych problemów.

Przeczytaj nasze recenzje: iPhone 8 Plus | iPhone XS | iPhone XS Max | iPhone XR

iphone xs 2
iPhone 8 vs iPhone XS

Apple nie wymyślił na nowo koła tutaj – jeśli jesteś spragniony innowacji (w bańce iPhone’a, co najmniej) zobacz nowy iPhone XS (który zastąpił iPhone X).

Prawdopodobnie już słyszałeś, ale różnice między tymi dwoma telefonami są dość duże – i pierwszym punktem jest koszt. iPhone XS zaczyna się od 4000 zł jeśli chcesz model 64GB, gdzie iPhone 8 teraz zaczyna się od 2500 zł dla tej samej pojemności.

iPhone XS

Więc co dostajesz za te dodatkowe pieniądze – i czy warto je kupić? Pierwszą rzeczą jest ekran – masz bezel-less 5,8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1,125 x 2,436 i jest to również technologia OLED display – to lepsze niż 4,7-calowy ekran 750 x 1,334 na telefonie iPhone 8. Zauważysz ogromną różnicę między nimi.

Inną dużą różnicą jest to, jak odblokować ten telefon – z iPhone 8, to skanowanie odcisków palców Touch ID, jak to było przez lata. Z iPhone XS, jesteś odblokowanie z twarzy, używając nattily-named Face ID.

Touch ID jest znany i szybki, podczas gdy Face ID jest futurystyczny i rozpoznaje twarze wystarczająco szybko – ale to nie będzie dla wszystkich nie dostosowuje się dobrze do drastycznych zmian. Dla tych ludzi, iPhone 8 będzie o wiele bardziej atrakcyjny.

Nacięcie na górze iPhone XS zawiera aparat fotograficzny, który pozwala na Animoji i MeMoji, gdzie emoji może być animowany przez mapowanie twarzy – funkcja ta jest zablokowana do iPhone X, XS, XS Max i XR, a TrueDepth przedniej kamery, więc nie jest możliwe do zrobienia na iPhone 8.

iPhone XS ma podwójne aparaty fotograficzne, gdzie iPhone 8 ma pojedynczy czujnik, który pozwala na zmniejszenie ostrości tła i bardziej wszechstronne doświadczenie fotograficzne – choć jest to również możliwe na iPhone 8 Plus.

W skrócie: iPhone 8 to bezpieczna, tańsza opcja. Nadal iPhone wykonuje rzeczy, które chcesz i jest to solidny telefon dużo lepszy niż iPhone 6.
Apple iPhone 8 cena i dostępność:

iPhone 8 cena (64GB): d0 2500 zł dostępny w wielu sklepach
iPhone 8 cena (256GB): do 3500 zł dostępny w wielu sklepach

iPhone 8 data premiery: 22 września 2017 r.

iPhone 8 pozwala pozwala w pełni wykorzystać potencjał słuchawki Apple dając pełną gamę różnych możliwości.